חיפוש
  • yaron shiponi

איך החזרנו למשקיעים שלנו יותר מ-500,000 $ תוך שנה וחצי?

עודכן ב: 20 פבר 2020

השבוע החזרנו למשקיעים שלנו חצי מיליון דולר!

החלק הכי כייף בעבודה שלי הוא לעדכן את המשקיעים שצ'ק שמן בדרך אליהם 💰 וזה בדיוק מה שקרה השבוע באחד הפרויקטים שלי - Studio 58:

💠 השבוע השלמנו את תהליך ה-Refinance מול הבנק, מה שאומר שכ-50% (!!!) מההשקעה הראשונית של כל משקיע חוזרת אליו בחזרה כבר אחרי שנה וחצי!


💠 הנכס שהיה במקור כנסיה נטושה, נקנה ושופץ על ידינו בסכום של כמיליון דולר, הפך ל-14 משרדי סטודיו לאמנים עם חלל גלריה מרכזי לתערוכות, תצוגות אופנה, הרצאות וכנסים.


💠 בזכות שינוי היעוד, המיתוג מחדש של המתחם וחוזי השכירות המשופרים - הצלחנו להעלות את ערך הנכס ל-1.7 מיליון דולר!


💠 כך יצא שקצת יותר מחצי מיליון דולר💰חזר למשקיעים בפרויקט .זה מה שנקרא "מינוף" ואלה הנקודות המרכזיות שלו (מדובר בדוגמה אמיתית של משקיע אחד מהפרויקט הזה - ממש בקצרה, על רגל אחת):


- משקיע נכנס לפרויקט עם סכום השקעה אישי של 100 אלף דולר, כשותף יחד עם משקיעים נוספים.

- הפרויקט תומחר בתחילת הדרך בכמיליון דולר (קנייה + שיפוץ) ומכיוון שהשקיע 100 אלף דולר, הוא קיבל בעלות ישירה בנכס בגובה 10%.

- לאחר כשנה וחצי עשינו Refinance. במסגרת התהליך הבנק איפשר לנו לקחת משכנתא חדשה בגובה 75% מהשווי החדש (כאמור 1.7 מיליון). במסגרת ניהול הסיכונים שבנינו לפרויקט, החלטנו לקחת רק מיליון דולר ולאחר החזר ההלוואה הקודמת והוצאות נוספות

- נשארנו עם 519 אלף דולר שחולקו למשקיעים.- כעת, עם השקעה בפועל של 50 אלף דולר בלבד (השקיע 100 וקיבל חזרה 50) מחזיק המשקיע בבעלותו 10% מנכס ששווה 1.7 מיליון דולר!!!- מכיוון שסכום ההשקעה שלו נחתך בחצי והרווחים (דמי השכירות מהמשרדים בניכוי ההוצאות) לא השתנו, התשואה השנתית שלו קופצת למספר דו ספרתי.

- בנוסף לכל זה, הוא ימשיך לקבל בשנים הקרובות 10% מכל רווח בפרויקט - כספי שכירות חודשית, אקזיט (מכירה ברווח גבוה) או הקמת בניין חדש כפי שמאפשרים לנו זכויות הבנייה שם.

- ומה הוא עשה עם ה-50 אלף דולר שקיבל חזרה אתם שואלים? ברור שביקש להעבירם במיידית לפרויקט הבא

:)


שלכם

ירון שיפוני

מיאמי תל אביב השקעות נדל"ן

36 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
Untitled design (73).png

על קו מיאמי תל-אביב

הבלוג של ירון שיפוני

Untitled design (73).png

על קו מיאמי תל-אביב

הבלוג של ירון שיפוני

Untitled design (73).png

על קו מיאמי תל-אביב

הבלוג של ירון שיפוני